niedziela, 15 czerwca 2014

15. Małe grzeszki i zaniedbania

Ostatnio uświadomiłam sobie, że zaniedbuje czytanie, które przez wiele lat było dla mnie niezmiernie ważne. Zawsze  czytałam kilka książek na raz i było dobrze. Nie wiem kiedy się to zmieniło ale teraz widzę, że jeśli czytam to są to gazety, miesięczniki, książki cichutko czekają w szafie na swoją kolei. Czas to zmienić.

Zamówiłam w bibliotece te oto dwie książki (Nocny patrol oraz Dzienny patrol) - nie są to nowości ale to naprawdę dobre pozycje i nie mogę się ich już doczekać.
Przeczytałam je kilka ładnych lat temu i wpadłam, totalnie mnie zauroczyły. Rzadko wracam do przeczytanych już raz książek, jest przecież tak dużo nowości, które warto przeczytać, te jednak na tyle mnie zachwyciły, że chcę, muszę do nich wrócić.

Kończę również Akwarium Suworowa. Serię jego książek przeczytałam kilka lat temu, w sumie to chyba tylko ta mi została do przeczytania. Jest świetna. Jak zawsze dobrze napisana, ciekawa, zajmująca. Sądzę, że osoby, które nie do końca zainteresowane są tą tematyką znajdą coś dla siebie. 

1 komentarz:

  1. W bibliotece starsza pani, która zauważyła, że podchodzę do lady by odebrać książki, w żwawych podskokach wyprzedziła mnie, przejeżdżając dodatkowo wózkiem po stopach. Co jest dość ciekawym przeżyciem zważywszy na fakt, że byłam w japonkach :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)